Hoci sme už jeden plavecký kurz v tomto školskom roku absolvovali s našimi piatakmi a šiestakmi, rozhodli sme sa ísť do toho ešte raz. Prečo? Pretože práve pred letom je plávanie téma, ktorá má zmysel – deti sa s rodičmi rozutekajú na kúpaliská a jazerá, a tak si môžu svoje nové zručnosti hneď aj vyskúšať v reálnych situáciách.
A stálo to za to. Výcvik má skvelú atmosféru, deti pracujú s chuťou, a popritom si užívajú aj poriadne osvieženie. Pri extrémnych horúčavách to bol ten najlepší spôsob, ako spojiť učenie a schladenie.
Letná sezóna sa môže pomaly začať!